Asics BLADE FF čierne 1071A093-001

Topánky Asics Blade FF M 1071A093-001 Halová obuv Asics BLADE FF ponúka obrovskú porciu pohodlia a stability – o tento efekt sa starajú technológie EVA, IGS spolu s...
66 €

čierna

• , zakúpené v Sportisimo.sk

• Padne aj na širšiu nohu
    • Ľahké

Mám dosť širokú nohu preto som skúsil viacero modelov Asics, tento mi vyhovuje. Už mám pozitívne skúsenosti so značkou Asics v halovej obuvi. V topánkach danej značky hrám bedminton 2x týždenne po 2 hodiny a som spokojný.
    Výber nových párov bol nutný po “zodraní” starých ktoré vydržali viac rokov.

Značka
čierna

Topánky Asics Blade FF M 1071A093-001

Halová obuv Asics BLADE FF ponúka obrovskú porciu pohodlia a stability – o tento efekt sa starajú technológie EVA, IGS spolu s technológiou Spevy. Skvelá obuv pre indoorové aktivity – predovšetkým pre volejbal, hádzanú,squash, badminton,  či kolky.

Dynamické zrýchlenie, jednoduché zabrzdenie, prudké zmeny smeru a pohybu to všetko je tak prirodzené v topánkach Asics Blade FF

Priedušný zvršok ponúka ventiláciu a optimalizuje prirodzený pohyb chodidla a skvele fixuje chodidlo.

Päta je vystužená gélom čím je dosiahnutý efekt dokonalého odpruženia a perfektná sadzba chodidla je zaručená vďaka pamäťovej pene veľmi pohodlná.

Inovatívny dizajn nadväzuje na overené gelové odpruženia GEL®- silikónový materiál v podrážke nekompromisne a mimoriadne účinne absorbuje silu došľapu, čím chráni nohy pred nárazmi.

Filozofia tejto japonskej značky ASICS je ukrytá už aj v písmenách názvu ASICS „Anima Sana In Corpore Sano“, čo v preklade znamená „v zdravom tele zdravý duch“.

Prijmite aj Vy odkaz tejto filozofie, veď aktívny pohyb je najmodernejším svetonázorom bez rozdielu, či športujete rekreačne, aktívne či profesionálne…

Vlastnosti:

• panske halové topánky značky Asics
  • vytvorené na halové aktivity
  • nízky model
  • topánky zapínané šnúrkami
  • zvršok vyrobený z vysoko kvalitných materiálov
  • textilná podšívka

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v Sportisimo.sk

• Padne aj na širšiu nohu
    • Ľahké

Výber nových párov bol nutný po “zodraní” starých ktoré vydržali viac rokov.